Парафінова маска для рук

Парафиновая маска для рук Корисна інформація

Розтоплений парафін здатний розгладити і пом’якшити суху шкіру, зробити її ніжною, оксамитовою, доглянутою. Сприятливий вплив маска надає і на кутикулу. Якщо на руках є подряпини, невеликі тріщини, лущення, то маска впорається і з такими неприємностями. В ході такої процедури поліпшується кровообіг, прогріваються тканини, зв’язки, якщо турбували болі в суглобах, то після сеансу, вони йдуть.


Парафін і косметологія.

Останнім часом парафін все частіше застосовується при лікуванні і косметологічних процедурах. Зазвичай використовують спеціальний парафін, з високим ступенем очищення. На цей момент зверніть особливу увагу, так як деякі люди пробують робити парафінові обгортання, використовуючи звичайні свічки, в результаті таких масок може з’явитися роздратування.
Купити парафін для масок можна в аптеках або в косметологічних салонах. Деякі виробники додають в парафін корисні компоненти (ефірні масла, вітаміни, бджолиний віск). Тому вибираючи продукт для маски, підбирайте з тими складовими, які підходять вашому типу шкіри і будуть посилювати ефект процедури.

Маска з парафіну в домашніх умовах.

Парафінові маски можна зробити в домашніх умовах. Для цього необхідно запастися:
косметичним парафіном;
емальованим посудом;
ванночкою для рук;
поліетиленовою плівкою або пакетами;
теплими рукавицями;
кремом або бальзамом для рук (зволожуючим, живильним, пом’якшувальною).

Технологія приготування і нанесення парафіну на шкіру рук:
Парафін покласти в емальований посуд і розтопити на водяній бані. Обов’язково стежте за тим, щоб в посуд, в якій топиться парафін, не потрапила вода, так як навіть одна крапля може викликати опік. Плавитися косметичний парафін почне при температурі +56 С.
Поки парафін стоїть на водяній бані, готуємо шкіру рук до процедури. Обробляємо їх за допомогою скрабу, потім наносимо крем (живильний, зволожуючий).

Розплавлений парафін, переливаємо в ванночку, переконуємося, що він не дуже гарячий, опускаємо в нього повністю кисті рук.
Руки в парафіні потрібно тримати 1-2 хвилини, потім вийняти на 20 секунд і знову занурити у ванночку. Повторити 5-7 разів, руки повинні бути покриті товстим шаром парафіну.

Обмотуємо поліетиленовою плівкою або одягаємо рукавички, зверху – теплі рукавички.
Ми залишаємо на 20 хвилин, після парафін видаляємо, руки вимиваємо теплою водою.

Після маски не варто виходити на вулицю протягом однієї години. Використовувати парафін рекомендовано всього один раз, так як в парафіні можуть залишатися частинки шкіри, інші речовини, які при подальшому використанні «нагадають» про себе, викликавши роздратування.
Від парафіну доведеться відмовитися, якщо на руках є великі родимки, бородавки, гнійники, людям з поганою згортанням крові, вагітним, із захворюваннями серця і проблемами з судинами.

Поради та рекомендації.

Щоб посилити ефект парафінової маски для рук, додайте до її складу корисні речовини:

Вітамін Е-володіє зволожуючими, заспокійливими властивостями;
вітаміни А, Е-живлять і зволожують суху шкіру рук;
сік алое-заспокоює, відновлює, живить, зволожує шкіру рук;
бджолиний віск-пом’якшує і живить шкіру;
рослинні масла, наприклад, оливкова (зволожує і прискорює регенерацію клітин шкіри) або масло ши (підвищує еластичність шкіри);
ефірні масла (1-3 краплі цілком достатньо);
натуральний мед.

Маска з парафіну для рук ідеально підійде в холодний період, саме тоді шкіра потребує особливого догляду. Її також рекомендують як зволожуючу або омолоджуючу процедуру, а так само як терапію при захворюваннях суглобів кистей.

РОСТОК ЖИТТЯ